четвер, 4 квітня 2013 р.

«Робота публічних бібліотек по морально-етичному вихованню населення»


«Робота публічних  бібліотек по морально-етичному вихованню населення»


Морально-етичне виховання – спільна діяльність бібліотеки, сім’ї, громадськості, що має на меті формування стійких моральних якостей, потреб ,почуттів, навичок і поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі. Запровадження інновацій в бібліотеках району здійснюється оперативно, перш ніж нововведення входить у практику воно вивчається бібліотечними працівниками.
«Робота публічних  бібліотек по морально-етичному вихованню населення» тема районного семінару бібліотечних працівників, який відбувся на базі Зіньківської районної бібліотеки. Відкрив семінар начальник відділу культури і туризму М.Ф.Єгоров, консультації «Морально-етичне виховання користувачів-пріоритетна функція бібліотек», «Робота бібліотеки по комплектуванню фонду морально-етичної тематики», «Шляхи вдосконалення роботи бібліотек по морально-етичному вихованню користувачів» «Виховання морально-соціальної зрілості дітей на засадах духовності», «Бібліотеки епохи Інтернету - на допомогу морально-етичному вихованню», «Інноваційні форми роботи бібліотек по морально-етичному вихованню користувачів», «Робота з безробітною молоддю» надали Мороз Л. директор Зіньківської ЦБС, Твердохліб В. зав.відділом комплектування і обробки літератури, Максименко З. зав. методично-бібліографічним відділом, Мірошніченко В. в.о. завідувачки Зіньківської районної бібліотеки для дітей, Гриценко М. бібліограф ЦРБ,  Жук Т. бібліотекар І категорії ЦРБ, Бєдоєва О. бібліотекар ІІ категорію по роботі з юнацтвом.
З обміном досвіду «Інноваційні підходи до обслуговування користувачів юнацького віку » перед присутніми виступила завідуюча відділом обслуговування Колоша М. Показовий масовий захід – тренінг: «Зігріємо добротою серце», в якому взяли участь учні Аграрного ліцею Аксюк Люда, Іванкіна Анна, Швиденко Лілія, Каблак Тетяна, Губар Таміла (3 група), Тігіпко Владислав (12 група) проводили Жук Тетяна бібліотекар І категорії та Колоша Лідія завідуюча відділом обслуговування.  Учасники заходу були активними та позитивними, завдяки їхній енергетиці вдалося випромінювати в цей день добрі справи всім. Спонсором масового заходу виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (Начальник Шишкін О.)
Отже у роботі з морально-етичного виховання користувачів, яка є досить не простим напрямком роботи бібліотек, головне  - знайти зацікавлених партнерів та активно співпрацювати з ними використовуючи форми та методи цікаві користувачам. 

Немає коментарів:

Дописати коментар