« Нова українська книга в бібліотеці»

Віртуальна  книжкова виставка
« Нова українська книга в бібліотеці»
    Зіньківська центральна районна бібліотека  імені В.Г.Короленка у грудні  2016 року  поповнила книжковий фонд новою  літературою. До уваги користувачів новинки сучасних українських авторів. Читаючи твори відомих авторів українського слова, ви відкриєте для себе багато нового , цікавого. Знайомтесь, ось деякі з них.


 84.4УКР Волонтери. Мобілізація добра. [ Текст] : збірка/ укл. І передм. І Карпи. –   В 68          Харків : Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 256с.
    Ця книга  - про звичайних людей поруч  із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ, що похитнувся водну мить. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги : збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла. Вони несуть любов, доброту, людяність.
 Яскраве полотно з віршів, оповідань, есеїв від десяти відомих українських авторів : Сергія Жадана, Ірени Карпи, Макса Кідрука, Галини  Вдовиченко, Лариси  Денисенко, Ірен Роздобудько, Катерини Бабкіної, Андрія Любки, Ірини Славінської, Гаськи Шиян.. , які змушують кожного із нас  замислитись над феноменом волонтерства. Та чи кожен із нас  може бути таким ? Читайте і робіть висновки.

 84.4 УКР6 Дашвар, Л
Д21          Биті є. Макар. Книга 1.[Текст ] /Люко Дашвар. – Харків : Книжковий    Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. – 288с.
     « Золотому автору» « Коронації слова» Люко Дашвар  належить   черговий роман . Гроші чи кохання? Що обирає нове покоління…На це риторичне запитання дає відповідь письменниця у своєму романі. ЇЇ герой Макар – пристосованець, користолюбний хамелеон за кермом службової машини, у клітці чужої квартири, у тягучих обіймах обридлої коханки… І ніколи ще він так гостро не відчував, що все його життя неначе позичене, як тоді, коли його серце виплекало щось своє – справжнє почуття до дівчини, яка ні з ким його не ділитиме. Його побудоване на брехні  щастя виявилося крихким, як картковий будинок...

   84.4УКР6 Дашвар, Л
Д 21         Биті є. Макс. Книга 2. [Текст ] / Люко Дашвар. – Х : Книжковий клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2012. – 288с.
     Кохання  чи самозакоханість? Нове покоління обирає… Для головного героя твору Макса люди – пішки , а він – король на шаховій дошці, що зветься життям. Він звик жертвувати ними.  Макс  і пальцем не поворухнув, щоб урятувати свою кохану Любу, коли вона захлиналася у дніпровських водах. Однак вирішив помститися суперникові, із яким начебто вже нема чого ділити.
  Автор підводить читача до думки : « Заради чого Макс порвав із батьками і злидарює,   його дівчина втекла, не підтримала його відчайдушних спроб стати мужчиною…?» . Він не став героєм для коханої, а потім за власні кошти купує собі право боротися за виживання.

  84.4УКР6 Дашвар, Л
Д 21  Биті є. Гоцик. Книга 3.[Текст] / Люко Дашвар. – Х : Книжковий « Клуб Сімейного Дозвілля», 2012. – 272 с.
     Реальні принципи чи химерне кохання? Нове покоління обирає…
У своїх мандрах Гоцик шукає чи то поглиненої Європою матері – заробітчанки, чи то сенсу буття, а от у його подорожника Ілії конкретніші цілі. Когось  наш Гоцик занапастить, когось урятує, та чи скрізь залишатиме по собі розбиті серця? Чи вистоять його непохитні принципи у двобої з людською гідністю, дружбою та коханням? Вам судити. 84 . 4 УКР6  Кокотюха , А
К 59            Справа отамана Зеленого. Українські хронічки 1919 року. [Текст] :   роман / Андрій Кокотюха ; передм.Я. Файзуліна. – Харків : Книжковий Клуб
 « Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 304с.
    Цей роман захопить Вас подіями , що відбувалися в буремному 1919 році в Україні.  У центрі сюжету – історія київського лікаря  Артема Шеремета, який з волі трагічних обставин опинився у повстанській армії отамана Зеленого серед селян, покликаних звільнити Україну з – під ворожої окупації  і встановити тут справедливу українську владу.    Запекла боротьба, смертельна небезпека, зрада та надія , кохання і втрата – не омине ніщо…


 84.4 УКР Шкляр ,В
Ш 66      Маруся  [Текст]: роман / Василь Шкляр. – Харків : Книжковий Клуб  «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 320с.
     Цей письменник відомий в Україні, як автор книги « Чорний ворон». Книги, яка сколихнула Україну, його читачів. За цю книгу він удостоєний народної Шевченківської премії. Та ось з’явилася нова книга, яка не може не  зацікавити читача – це «Маруся», національний бестселер. Як і в « Чорному вороні» , тут за кожною подією стоїть історичний факт.
Тендітна золотоволоса дівчина народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік – один із найдраматичніших в історії України – покликав її до боротьби за волю Вітчизни в Українську  Галицьку армію. Після загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка Саша Соколовська стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. На шлику її козацької шапки напис « Смерть ворогам України!». Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя…


   84.4 УКР  Курков, А
К93          Гра у відрізаний палець. [Текст] / Андрій Курков. – Харків : Фоліо,         2015. – 537с.
     Андрій Курков – автор понад  двох десятків найпопулярніших книжок , які  потрапили в десятку європейських бестселерів. Ось одна із них.
Події відбуваються в Києві у 1997 році. На даху будівлі СБУ знайдено труп, у якого відрізаний великий палець на правій руці… Розслідувати цю незвичайну справу доручено молодому лейтенанту міліції Віктору Слуцькому. Що ж трапилося далі дізнаєтеся самі прочитавши цю книжку.

Немає коментарів:

Дописати коментар