Книжкова виставка - вернісаж « Великдень іде – свято в душу несе»


    Великдень – одне із шанованих свят , яке відзначають щороку в Світлу Неділю навесні. У цей день освячують паски, писанки і крашанки. Щоб згадати  пов᾽язані з Великоднем народні й сімейні звичаї пропонуємо Вам книжкову виставку – вернісаж « Великдень іде – свято в душі несе».
 Паска – основний символ Великодня.  Рецепти випікання паски, секрети якої передаються із покоління в покоління, дивіться за розділом «Великодня паска (Рецепти і послідовність випікання)».
Писанка – найвеличніший  символ великодніх свят. Крашанки – це символ весни та зародження нового життя. З літературою про писанки Ви познайомитесь за розділом « Диво із див – українська писанка».
Світле свято Паски збирає за столом всю сім᾽ю, тому кожна господиня прагне пригостити своїх рідних чимсь смачненьким. Та важливу роль відіграє не тільки добре приготовлені страви. За розділом « Свято на столі» знайдете матеріал про  декор, який красиво доповнює сервіровку столу.

Шановні користувачі нашої бібліотеки! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски! 

Немає коментарів:

Дописати коментар